- Sosnowy stelaż do łóżka tworzy podstawę do budowy łóżek drewnianych, tapicerowanych i z płyty meblowej.
- Wykonany z drewna sosnowego. Do wysyłki stelaż składa się z dwóch stelaży dając razem szerokość 120 cm. Ramy stelaża skręcamy śrubami M8.
Stelaż do łóżka w całości wykonany z drewna sosnowego to idealny wybór jako podstawa do budowy łóżka.
Cechując się dużą wytrzymałością nadaje się jako baza do budowy łóżek drewnianych, tapicerowanych a nawet z płyty meblowej. Listewki o grubości 18 mm gwarantują stabilność i solidną wytrzymałość.
Dzięki budowie szczebelkowej pozwala na swobodny obieg powietrza, przez co chroni materac przed zawilgotnieniem i pleśnią.
Stelaże powyżej 90 cm szerokości wysyłamy w dwóch równych połówkach do samodzielnego skręcenia 3 śrubami.
Wymiary:
Szerokość: 1200 mm
Długość: 2000 mm
Marka
Symbol
2X600SOS
Kod producenta
1200x2000(1,2m x 2m)2X600SOS
Gwarancja
Długość stelaża
200 cm
Szerokość stelaża
2X60 cm
Grubość listewek
18 mm
Szerokość listewek
50 mm
Wymiary ramiaka
50 mm x 40 mm
24 m
24 m
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Rozmiar | Opcje wysyłki |
---|---|
1200x2000(1,2m x 2m) | Kurier |